Ostatní filmy

Dívka ve vlaku - film vs. kniha

9. října 2016 v 15:20 | Marie
Ahoj, ahoj, tak jsem tu zase. Nějaká akční poslední dobou :D . Nuže, ti, kteří poctivě čtete mé články víte, že jsem koncem června četla Dívku ve vlaku. Nu, musím vám sdělit, že ve čtvrtek jsem spolu se ségrou a kamarádkou navštívila kino, abych se pokochala i filmovým zpracováním. A jste zvědavíí, jaký je můj názor na film oproti knize? Tak neváhejte a pusťte se do čtení! :)

Příběh Marie

10. října 2015 v 23:25 | Marie
Drazí přátelé, tak už Vám nějaký ten den slibuji recenzi na film, co jsem nedávno viděla. A tím skvělým filmem byl příběh Marie. Tak rozklikněte celý článek a čtěte mé dojmy z tohoto malého zázraku.

Now coming to the cinemas!

9. listopadu 2014 v 15:46 | Marie
Nyní přichází do kin film s názvem Falešní poldové. Já sama jsem na onom filmu byla včera večer v kině. Popisek je zde:

Anna Karenina

7. listopadu 2014 v 16:43 | Marie
Anna Karenina, co se Vám vybaví, když se řekne toto jméno? Carské Rusko? Zima? Tragické ukončení života skokem pod vlak? Mě se vybaví vše najednou a chtěla bych Vám popsat jeden krásný film, který jsem nedávno viděla...

Forrest Gump

2. listopadu 2014 v 8:25 | Marie
Pokud se marně snažíte najít hezký film, který by upoutal Vaši pozornost, můžete toho klidně hned nechat. Máme tady totiž velmi pěkný film, který se na csfd umístil na nádherném druhém místě v kategorii ,,nejlepší" a na prvním místě v kategorii ,,nejoblíbenější". O čem je tady řeč? O filmu Forres Gump:

Pýcha a předsudek

31. října 2014 v 20:18 | Marie
Ahoj, mám pro Vás recenzi dalšího filmu. Tentokrát jsem si vybrala zfilmovanou klasiku od Jane Austen, Pýchu a předsudek. Toto je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Už i proto, že tam hraje Keira Knightley.
 
 

Reklama