Ostatní

Typy zákazníků u McDonald's

13. srpna 2017 v 10:57 | Marie
Zdravím Vás čtenáři. Za chvíli to bude pomalu půl roku, co jsem se upsala Mekáči. A za tu dobu jsem toho už (troufám si říct) zažila dost. A tak mě napadlo, že bych se s Vámi mohla podělit o zkušenostmi s lidmi. Nutno podotknout, že ten, kdo s lidmi pracuje, tak ví, že tato práce je mnohdy velice těžká a hádám, že se všichni shodneme na tom, že vůbec nechápu, proč se užívá heslo "zákazník má vždy pravdu", i když, podle chování některých zákazníků to tak někdy opravdu vypadá...


Nový kabátek!

22. července 2017 v 16:59 | Marie
Zdravím vás všechny, co zabloudili sem na můj blog!
Vy, co sem chodíte častěji, tak víte, že až do dneška do poledne jsem zde měla náš starý dobrý až asi dva roky starý layout. No a jelikož změna je život, rozhodla jsem se pro něco nového...

Knihománie 2016

30. října 2016 v 15:08 | Marie
Ahoj moji čtenáři. Patrně se ptáte, proč jsem se dlouho neozvala, pravdou je, že 1) nemám vůbec čas pomalu ani na čtení 2) nenapadl mě žádný článek. Takže jsem si dala něco dohromady a napadlo mě tohle...

Všehochuť + nová přátelství

20. srpna 2016 v 17:54 | Marie
Tak moji milí, jsem momentálně bez nápadů, tak jsem se rozhodla jen tak napsat dohromady všechno, co mě napadne, tak neberte ohled na to, jestli to spolu nějak souvisí, nebo ne Smějící se.
První věc, o které bych mluvila je, jestlipak jsete si všimli, že jsem na blogu udělala pár menších úprav? Na tom budu ještě pracovat, protože stále je co vylepšovat, ne snad? Konkrétně mi dělá starosti stále layout, jelikož mi moc nevychází, tak bych se vás chtěla zeptat, jak vychází vám?
Další téma jsou nápady. Chtěli byste zde třeba něco, co tu ještě není? Nějaké nové rubriky, články atd.? Nebojte se projevit svůj názor! Naopak mi tím hrozně moc pomůžete, protože jak tak koukám, tak recenze se asi moc nechytly a deníček píše každý, ale oboje nechám. Jednak proto, že recenze třeba jednou pomohou mně a do deníku se také budu chtít podívat, abych si osvěžila, co jsem to vlastně psala za nesmysly zážitky Nevinný.
Takže to byla jedna věc, moc vás prosím, zanechte mi tady na to nějakou odezvu, chci se vám co nejvíce přizpůsobit, aby jste sem chodili rádi a četli to, co chcete Usmívající se.

***

A tou další věcí jsou nová 'přátelství'. Ano, jednou jsem to už psala, ale to je dávno, takže bych toto téma ráda obnovila a chtěla se vás zeptat, zda-li byste někdo nestál o spřátelení blogů? Moc ráda bych našla někoho, koho prostě baví psát a chce se o to podělit s co nejvíce lidmi.
Prostě a jednoduše se ozvi v komentáři, stručně shrň, čím se tvůj blog zabývá a zanech na sebe kontakt! Určitě se k tobě kouknu a nové přátelství bude na světě Usmívající se.

***

No a tou poslední věcí je kontakt na mě. Jestli mě někdo budete chtít kontaktovat, tak můžete v okně po straně - Zpráva autorovi - kde mi ale budete muset zanechat kontakt i vy na sebe, pokud se chcete bavit nějak v soukromí a ne na blogu v komentářích a nebo mi rovnou pište na můj mail: mariehorse@seznam.cz a tam pokecáme.
Já děkuji za pozornost a mějte se u dalšího článku Usmívající se

7 smrtelných hříchů knihomola

13. srpna 2016 v 11:00 | Marie
A tak jsem narazila na tenhle TAG na tomto blogu. Ano, vím, že mě nikdo nezatagoval, ale to je v tuto chvíli vedlejší. Uděláme to po mém, kdokoliv, kdo si to přečte a bude chtít, ten si tento TAG může zodpovědět v komentářích, nebo u sebe na blogu Usmívající se A jdeme na to.

TAG Liebster Award

10. října 2015 v 12:59 | Marie
Takže ahoj, projíždím si takhle jeden můj oblíbený blog a koukám, že autorka sepsala tento TAG a nominovala v podstatě všechny čtenáře. A já to asi také tak udělám :D . To znamená, že tde odpovím na 11 otázek a dolů Vám sepíšu svých 11, na které budete odpovídat Vy, klidně i do komentů. Tak na co čekáte? Mrkněte na celý článek :)

TAG 50 otázek, na které se nikdo neptá II.

29. května 2015 v 16:40 | Marie
Ahoj, lidi, jelikož článek se 100 otázkami nešel uložit, tak jsem ho musela rozdělit na dvě části, takže tady máte TAG 50 otázek, na ketré se nikdo neptá II! :D

TAG 50 otázek, na které se nikdo neptá I.

29. května 2015 v 16:39 | Marie
Ahoj, tohle je speciál za 1000 návštěv. Myslela jsem, že tento TAG se Vám bude líbit, jelikož do mého soukromí zasahuje trošku víc. Tak tady máte :D

Pet TAG!!

21. dubna 2015 v 17:28 | Marie
Ahoj, lidi. Tak jsem tu zase. Zjistila jsem, že se Vám líbí TAGY, takže jsem tak hledala na netu a našla jsem toto. Není to přímo vázané na mně, nýbrž na mé mazlíčky. Jelikož moji největší milášci jsou tři (kočka, kůň a pes), tak budu odpovídat třikrát. Tak snad se bude líbit :)

SPECIÁL: Sister´s TAG!! :)

18. dubna 2015 v 14:42 | Marie
Ahoj, lidi, koukám, že návštěvnost je 491, tak jsem se rozhodla sepsat ten slíbený článek :) . Takže, slíbila jsem Vám, že se sestrou sepíšu sister´s tag, takže rozklikněte tento článek a můžete se pokochat tím, co jedna o druhé řekneme :D . Ještě upozornění: já budu "M" a sestra "S" :) .
 
 

Reklama