Únor 2018

V. a A. Mrštíkové - Maryša

8. února 2018 v 22:06 | Marie |  Maturita
Ahoj, abych to už konečně měla z krku, tak jsem se rozhodla v rychlosti sepsat ještě poslední z prvních pěti knih, co jsem si měla vybrat k povinné četbě. Takže sem teď sepíšu Maryšu a doufám, že budu mít aspoň chvilku, abych sem hodila nějakou "normální" recenzi :D

Karel Jaromír Erben - Kytice

8. února 2018 v 14:08 | Marie |  Maturita
Ahoj čtenáři,
nějaký ten týden utekl, přibyly mi nějaké knihy, které musím přečíst, ale také mi zůstavají ty, které ještě přečtené nemám a moc ráda bych se k nim dostala, ale je to těžké, no. Také bych se s vámi chtěla podělit o podle mě ÚŽASNOU novinku. Jde o to, že jsem skončila s brigádou v Mekáči, ano, po skoro roce mi to už začalo vadit. Ale jelikož nějaká ta práce je potřeba, našla jsem si brigádu v jednom z největších řetězců knihkupectví u nás. Ano, moje nová práce je v Luxoru! Zatím mám za sebou dvě směny a musím říci, že je to opravdu rozdíl.
Ale teď už k povinné četbě. Protože mám teď týden volna, budu psát a psát, jelikož učitelka hned za týden začne zkoušet pět prvních knih a já mám zatím sepsané jen tři + vám sem chci hodit ještě nějakou "normální" recenzi :D . Tak jdeme na to!