Říjen 2017

Mini recenze na mini knihu - Skvrna

31. října 2017 v 8:13 | Marie |  Ostatní knihy
Veselý Halloween čtenáři!
Omlouvám se těm, co tento svátek nesnáší, ale já ho mám prostě ráda a s tím se pojí i to, že jsem si pro Vás tématicky připravila krásnou hororovou povídku, kterou jsem Vám nedávno už představovala. Jedná se o Skvrnu.

Byla jsem tu

27. října 2017 v 11:18 | Marie |  Ostatní knihy
Zdravím Vás, moji čtenáři.
Na dnešek jsem si pro Vás připravila recenzi na druhou knížku, kterou jsem Vám natěšeně představovala v září spolu s Možná jednou. Pokud jste četli plány, tak si jistě pamatujete, že jsem sáhla po knize Byla jsem tu, kterou napsala opět naše známá Gayle Formanová.
Můžete si přečíst, jaké pocity jsem měla z tého vskutku zajímavé knihy.

Plány aneb chvástám se #12

23. října 2017 v 22:16 | Marie |  Plány aneb chvástám se
Ahoj čtenáři!
Jste zvědaví, co jsem si pro Vás připravila na dnešek? Můžu Vám prozradit, že se jedná o takovou Halloweenskou tématickou novinku. Na tuhle knížku jsem viděla reklamu na facebooku, ale nijak jsem jí neregistrovala. Avšak když jsem jen tak brouzdala v knihkupectví, osud nás prostě přihrál do cesty :D . A o čem je tedy řeč?


Možná jednou

11. října 2017 v 22:14 | Marie |  Ostatní knihy
Ahoj návštěvníci,
dnes Vás opět po delší době vítám na svém blogu. Musím přiznat, že Vás nevítám v mé typické veselé náladě, jelikož momentálně prožívám (řekněme) rodinnou tragédii. Proto Vás prosím, abyste se nedivili tomu, že teď nějaký ten měsíc třeba nebudu mít náladu a čas každý čtvrtý/pátý den vydávat článek. Samozřejmě buďte v klidu! I nadále budou vycházet Plány a recenze - už teď Vám mohu prozradit, že se pro Vás chystá něco RAW - ale bohužel, tentokráte nebudu nedostatek času svalovat na školu, i když, teď si uvědomuji, co bych dala za to, kdyby toto byla můje jediná starost...
Ale zpět k recenzi! Copak jsem si pro Vás připravila dnes? Jak už mnozí poznali, jedná se o knížku, kterou jsem si koupila někdy v polovině září a moc jsem se na ní těšila, jelikož měla skvělé ohlasy. Prosím, přivítejte Možná jednou!