Březen 2017

Beautiful - příběh hříběte

26. března 2017 v 14:03 | Marie |  Knihy o koních
Ahoj čtenáři,
dnes Vám představuji knížku Beautiful - příběh hříběte. Kniha se mi dostala do rukou díky nabídce autorky. Paní Dáša Topolová mě oslovila a já samozřejmě zájem měla, protože co se týká koní a knih, to je pro mě prostě sen. Balíček přišel v podstatě hned po prvních pár mailech, které jsme spolu prohodily. V něm na mě kromě knížečky čekala i moc pěkná a na míru tvořená záložka s koníky, která se ke knížce skvěle hodí!
No a jak se mi knížka líbila? To se dozvíte ve článku!

Plány aneb chvástám se #8

22. března 2017 v 21:49 | Marie |  Plány aneb chvástám se
Ahoj čtenáři,
vítám Vás u rubriky 'Plány aneb chvástám se'. Tato rubrika zahrnuje především knihy, co jsem našla a chystám se je přečíst. Není tu určen přesný časový limit, za který bych to měla přečíst, jelikož i já žiji např. klavírem, koňmi atd. a ne vždy zbyde čas na čtení knih. Zkrátka a dobře, pokaždé, když seženu pár knih, co se mi budou zdát zajímavé a budu si je chtít přečíst, hodím je sem a později na ně udělám recenzi. Doufám, že se vám tento formát líbí a pokud chcete zjistit více, rozklikněte celý článek :-)

Fatima - neberte mi moje dítě

19. března 2017 v 14:43 | Marie |  Ostatní knihy
Ahoj čtenáři,
dnes tady pro Vás mám recenzi na mimořádně zajímavou knihu. Myslím si, že není pro každého, protože se jedná o celkem drsnou zpověď. A o čem, že tady mluvím? Vybrala jsem si knihu Fatima a budu nad ní ještě hodně dlouho přemýšlet.

Spolupráce

17. března 2017 v 13:14 | Marie |  Spolupracuji s...
Sháníte recenzenty? Líbí se Vám má práce? Pak není nic jednosuššího, než mě kontaktovat! Můžete buď prostřednictvím formuláře v hlavní nabídce, nebo na e-mail mariehorse@seznam.cz .
Za nabídky děkuji!

A s kým tedy spolupracuji?

Paní Dáša TopolováPaní Kateřina Doležalová


Snowman - osmdesátidolarový šampion

11. března 2017 v 13:49 | Marie |  Knihy o koních
Vítám Vás u další recenze. Tentokrát jsem se zaměřila na dlouho odkládanou a mnohými z Vás očekávanou knihu Snowman.
Na Snowmana jsem narazila na výstavě v Lysé nad Labem, kam jezdíme s mamkou každoročně na koně. Když jsme se jen tak procházely v hale, kde se prodávají potřeby ke koním, ale i různé dronosti a upomínkové předměty, tak se to stalo. Už delší dobu jsem na facebooku registrovala rozruch kolem nově vydaného pravdivého příběhu koně, který utekl z jatek. No a když jsem na výstavě narazila na stánek vydavatelství Arcaro a viděla tam Snowmana, uprosila jsem mamku, aby mi ho koupila k Vánocům.
Jaké ale ve mně knížka nechala pocity?

Stalker

7. března 2017 v 13:58 | Marie |  Ostatní knihy
Vítám Vás opět u mé dalšé recenze. A dnes, jak už název napovídá, nás čeká kniha jménem Stalker.
Na Stalkera jsem už delší dobou pokukovala v knihkupectvích, ale nikdy jsem se neodhodlala jí koupit. No a jednoho krásného dne, kdy jsem jako obvykle zabrousila do naší knihovny, tahle kráska na mě čekala na stolku. No, neváhala jsem ani chvíli a knihu si půjčila.
A jaký je můj názor na ní?
Dočtete se ve článku!