Prosinec 2016

Plány aneb chvástám se #6

30. prosince 2016 v 23:02 | Marie |  Plány aneb chvástám se
Ahoj čtenáři,
vítám Vás u rubriky 'Plány aneb chvástám se'. Tato rubrika zahrnuje především knihy, co jsem našla a chystám se je přečíst. Není tu určen přesný časový limit, za který bych to měla přečíst, jelikož i já žiji např. klavírem, koňmi atd. a ne vždy zbyde čas na čtení knih. Zkrátka a dobře, pokaždé, když seženu pár knih, co se mi budou zdát zajímavé a budu si je chtít přečíst, hodím je sem a později na ně udělám recenzi. Doufám, že se vám tento formát líbí a pokud chcete zjistit více, rozklikněte celý článek :-)

Odvrácená tvář lásky

21. prosince 2016 v 14:01 | Marie |  Ostatní knihy
Ahoj čtenáři, jsem ráda, že i přes mou dlouhodobou nekativitu se ke mně stále vracíte. Na oplátku bych Vám dnes chtěla představit další knížku, kterou jsem sitihla přelouskat.

Změny & Game

18. prosince 2016 v 12:38 | Marie |  Ostatní knihy
Ahoj čtenáři,
vážně pochybuji, že po celou dobu mé neaktivity to tady stále někdo čte. Já vím, jsem hrozná, ale čas je neúprosný. Tímto se Vám chci tedy omluvit a hned na začátek sdělit jednu věc. A to takovou, že slibovaná receze na Muži, kteří nenávidí ženy nebude. Knížka mě ze začátku prostě nechytla, takže jsem si musela asi dvakrát zažádat o prodloužení vypůjčení, no a než jsem se dostala do poloviny, opět se mi blížil termín odevzdání. Tak už jsem na to kašlala s tím, že si jí někdy půjčím znova.
Ale nikdo neodejde s prázdnou. Mám pro Vás totiž přichystané 2 recenze! Jednu si budete moci přečíst hned níže a druhou (nechte se překvapit) můžete čekat velmi brzy.