Skoro po půl roce zpět...

10. března 2016 v 20:02 | Marie |  Deník
Ahojte, tak si tak přemýšlím, co bych mohla dělat ve volné chvíli a najednou si vzpomenu! Vždyť tady jsem už nebyla jak dlouho! A abych pravdu řekla, pěkně se mi stýskalo, ale bohužel, nebyl vůbec žádný čas.

Všechen volný totiž investuji do školy a to se vyplácí, ale nebudu předbíhat.
Od října se toho spoustu změnilo. Přátelská pouta se upevnila, taky jsem se začala více bavit s kluky z naší třídy ( v přátelském kruhu, samozřejmě :D ) i když pár náznaků od někud možná bylo, ale nakonec z toho nic nebylo a možná je to i dobře, nemůžu se teď zatěžovat ničím takovým. Také jedno moje přátelství skončilo, ale s tím se teď nebudu rozepisovat.
Jak jsem už zmínila, všechen čas věnuji škole. Není to nic lehkého vstávat každý den v 5:15, pak absolovat hodinu cesty do Prahy, školu začínat už od 7:45 a domů se vracet až kolem čtvrté odpoledne. S tím, že musím jít ještě za Sagouškem a potom se připravovat na další den školy. To se mi ale celkem vrací, protože momentálně mi vychází 1 ze všech 12 předmětů, jediné, co mi to ale kazí, je matika, kde mi vychází 3, jenže ačkoliv se snažím a i tomu chápu a že tomu rozumím, ví i učitel, stejně každý test prostě nenapíšu dobře. Nevím, čím to je, ale je to strašný paradox :D .
Každý den ve škole je zábavný, ale na dnešek jsem se extrémně netěšila, protože jsme místo poslední hodiny a to písemné a elektronické korespondence měli spojenou s druhou skupinou, která měla matiku. Jenže dost na tom, že matiky ve čtvrtek máme dvě, takže dnes se začínalo podnikovou ekonomikou, postupovalo to na matematiku, ruštinu, ze které jsme psali diktát, tak doufám v dobrou známku, dále následoval dějepis, pokračovala matematika a matematika. Musím říct, že toho počítání mám pro dnešek dost. Ještě učitel může být rád, že jsem se nudila v autobuse, tak jsem si počítala příklady, co nám zadal a věřte, nebo ne, ale ty čtyři příklady mi trvaly asi 10 minut :D . To je pro mě docela úspěch.
Když jsem přijela domů, šla jsem za Sagym. Dostal pastu na odčervení, tak si musel "pochutnat" :D a že věřím, že mu to chutnalo :D . I když první věc, co udělal byla, že si začal tlamičku otírat o mě :D . No, nakonec jsem ho vyčistila a poklidila u něj a zítra, nebo nejhůře pozítří nás čeká nějaká vyjížďka do terénu. Už mi ten terém začíná chybět.
Nicméně se pořádně těším na příští týden, protože v pondělí přijdeme o tři první hodiny, protože máme nějakou přednášku u Filipínách, ve čtvrtek končíme v 11:25 a v 17:00 mají čtvrťáci maturiťák v Lucerně, ale my, prváci máme při té příležitosti imatrikulaci a v pátek začínáme až čtvrtou hodinou, takže takový volnější týden se mi celkem hodí po těch jarních prázdninách, co až moc rychle utekly...
A co jste dělali Vy? Jak se Vám daří? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 11. března 2016 v 19:35 | Reagovat

Jsme moooc ráda, že jsi zpět :). Tvé články mi chyběly. Chodím sem skoro každý den, jestli není nový článek.
Na jaké jsi střední? My ted mame jako poslední jarní prázdniny. Ale strávila jsem je učením (v dubnu mě čekají prijimacky na střední) a uzdravováním se, pac jsem na prázdniny onemocněla :/, no problem -.-.
Příští týden ve čtvrtek jdu na zkušební přijímací zkoušky, tak snad to dobře dopadne :).
Taky jsme se ve stáji domlouvali, že se koupí odcervovaci pasty, vidíš, to je náhoda :D :).
Měj se hezky a těším se na tvůj další článek.
Pozdravuj Sagyho :).

2 Marie Marie | 11. března 2016 v 23:52 | Reagovat

[1]: Páni, děkuju moc, to mě moc těší a omlouvám se, že jsem to tu zanedbávala. Já studuji Obchodní akademii Hovorčovickou. Na ty přijímačky držím palce a uzdrav se :) .

3 Leník Leník | Web | 12. března 2016 v 19:38 | Reagovat

[2]: Díky :). No vidíš, já si dávám přihlášku na gympl a na školu, kde je i obchodka :), ale jdu na ekonomické lyceum.
PS. Moc pěkný nový dess :)!!

4 Marie Marie | 12. března 2016 v 20:05 | Reagovat

[3]: tak ať te to hlavně baví! :) děkuji moc, o něco jsem se pokoušela, ale nějak to neslo, tak zatím je tu tohle a ještě uvidim :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama