Žiji ještě?

24. května 2015 v 14:15 | Marie |  Deník
Je to divný pocit, dlouhou dobu sem nepsat a najednou sem psát článek a cítit se jako bych byla někdo jiný. Někdo, kdo sem píše prvně. Ale není tomu tak. Tímto bych se Vám chtěla omluvit, že přesně 20 dní jste od mně neviděli žádný článek. Neuvěřitelné, co se za těch 20 dní stalo.

Pokud si dobře vzpomínám, tak poslední článek byl o tom, že jsem byla na ORL, což bylo 4.5.2015. Za tu dobu se událo opravdu moc věcí. Například se definitivně rozhodlo, že Sagy půjde ke mně domů. Každý den se chodím dívat, jak se staví box a jak se vše připravuje na den, kdy už bude u mně. Zbývá toho ještě docela dost, ale věřím, že to zvládneme. Jinak na tréninku jsem byla asi dvakrát, minulý týden jsem nejezdila, protože pršelo a klub má otevřenou jízdárnu, jak jste si mohli všimnout. No, ale z předminulého tréninku mám fotky, takže budou po tímto článkem. Dále, což byl ten pádnější důvod, proč jsem nic nepsala, bylo to tak, že jsme se stěhovali. Tento měsíc byl velmi chaotický, ve všem jsem měla nepořádek, nestíhala jsem, musela jsem se učit do školy, poznávala jsem nové kamarádky, dokonce jsem s jednou mojí budoucí spolužačkou byla nakupovat na Chodově,... a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna :D . Daalší důvod byl i ten, že jsem neměla přístup k wi-fi. Teď už jsem ale vše vyřešila jsem zpět! :) .
Takže omluvu by jsme měli odbytou a teď k další věci. Jelikož zase nestíhám, tak jsem se rozhodla, že články budu vydávat tak 2-3x do týdne. Asi úterky, čtvrtky a neděle, takže mně prosím omluvte, ale asi takhle to bude nejlepší :) . Další věc je ta, že v létě, konkrétně od 19.7-1.8 budu na táboře, takže nebudu nic psát, ale až se vrátím, tak napíšu o všem článek. Tím bych také chtěla navázat na to, že zde bude více fotek se Sagym, když u něj budu moct být každý den :) .
A další věc je ta, sakra, teď jsem to zapomněla :D No nic, tak až si vzpomenu, tak to někam připíšu :D Jo, už to mám, takže další věc je ta, že návštěvnost se opravdu rychle blíží k 1000, takže speciální článek se už přibližuje :D těšte se :) . A co jste za tu dobu dělali vy? Tak piště komenty a těšte se na úterý a na speciál, za 1000 návštěv, který tu bude co nevidět :) . Tady jsou ty fotky a ahoj! :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 24. května 2015 v 14:23 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Leník Leník | Web | 24. května 2015 v 18:37 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsi napsala :)
Ju, budeš mít Sagyho u sebe, tak to je skvělé. Moc ti to přeju :)
A odstěhovali jste se někam daleko od minulého bydliště, nebo kousek?
3x to je tak akorát, já jsem se nedávno rozhodla, že tak také budu psát :)
Ucho už dobrý?
Já se mám fajn :), jezdím na koně, Jurášek (kůň, na kterém jezdím) je zlatej :3 :). Zítra jedeme se školou na školní výlet do Českého Krumlova. Od čtvrtka do neděle budu v Praze na Globe Games (chodím ve škole na kroužek Globe - o přírodě - a to je takový sjezd všech škol v ČR i třeba 5 zahraničních :))

3 Marie Marie | E-mail | Web | 24. května 2015 v 20:56 | Reagovat

[2]: Jé, moc děkuji za pěkný komentář :). Abych to upřesnila, tak v nějakém TAGu jsem psala, že žiji se svou mamkou a ségrou, protože rodiče spolu moc nevycházeli, no, dopadlo to tak, že se moje rodina dala zase dohromady. Takže jen kousek :D . Ano, ucho už dobrý, už ani nemusím na kontroly, díky za optání :) . Tak to je super :) . Já jedu se školou v úterý do Terezína. Globe Games neznám, ale můžeš o tom něco napsat později? :D Vypadá to celkem zajímavě :D

4 GT GT | Web | 25. května 2015 v 14:27 | Reagovat

Ahoj koukneš prosím na můj blog ? :) http://gabriela-ticha.blog.cz/ promiň za spam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama