Nejlepší pátek a sobota ♥

2. května 2015 v 23:36 | Marie |  Deník
Ahoj, tak jsem tu zase. Jak si užíváte prázdniny? Já plnými doušky a taky podle toho vypadal pátek a dnešní sobota.

Takže v pátek se jelo ke kamarádce. Jely jsme asi v půl druhé odpoledne, protože jsme měly naplánováno spoustu věcí. U kámošky jsme s jejím bráchou nejdřív hráli chubby bunny challenge, potom fackovací challenge, potom flašku, nesměj se, vodní challenge, natočili jsme svůj horor, koukali se na horor, šli jsme po její obrovské zahradě kolem desáté jen se svíčkou a také jsme na někoho udělali prank call, ale jak to bylo popořadě? Asi takhle:
Potom, co jsme ke kamarádce přijely, jsem z kabelky vytáhla dvě balení marshmallow a hráli jsme chubby bunny chalenge. Tato challenge spočívá v tom, že si dáte jednu marshmallow do pusy a řeknete "chubby bunny" a toto opakujete stále dokola, dokud už "chubby bunny" neřeknete, protože vám to vaše plná pusa nedovolí. Dále nás napadlo, že si zahrajeme fackovací challenge, to si jen dáváte facky a snažíte se to vydržet, ale tato challenge nás moc nebavila, takže jsme zkusily odezírání ze rtů. Našli jsme sluchátka a mohlo se začít. Kámoška na svém mobilu někomu pouštěla do sluchátek hudbu a on se nám pokoušel odezírat ze rtů. No, nechtějte vědět, co jsme říkali :D . Dále byl na řadě úkol, kde jsme si měli vybrat písničku a tanečně jí zparodovat. No, myslím si, že jsme vyhráli všichni, protože to, co jsme předvedli, to bylo nezapomenutelné :D . Další úkol byla ta vodní challenge, to bylo něco jako to nesměj se (to jsme zkoušeli před tím, ale trošku jsme to upravili na tu vodní challenge). Vzali jsme si skleničky, naplnili je vodou, té vody jsme se potom napili, ale měli jí stále v ústech, no a mohlo se začít, snažili jsme se rozesmívat a když jsme se rozesmáli, tak jme tu vodu jednoduše vyprskli na oběť před sebou :D . Když jsme se takhle vyblbli, tak jsme hráli flašku a řeknu vám, tolik věcí jsem na sebe ještě nepráskla :D . Později přišel na řadu ten prank call, ale za moc nestál, takže jsme radši hráli "co je v mé ruce challenge". Takže jsme si zavázali oči a ostatní té oběti dávali do rukou nějaké věci a ten, kdo měl ty oči zavázané musel uhodnout, co v těch rukou má. Dále jsme si zkusili natočit ten náš horor a myslím si, že se nám povedl, každopádně zveřejňovat ho nikdy nikde nebudeme :D . A nakonec jsme si zahráli takovou soutěž s názvem: kdo řekne jedno slovo nejvícekrát na jeden nádech. vyhrála ségra :D . A jelikož se blížil večer, tak jsme si udělali pizzu a šli koukat na horor, jenže Saw se sekal a ke všemu jsme u toho všichni usínali, takže se pak šlo ven na tu "bojovku", ségra šla s kámoškou a já s kámoščiným bráchou. Vzali jsme si svíčky a šlo se. Holky nás dobrosrdečně pustili jako první se slovy, že kdyby tam něco bylo, tak že oni budou mít víc času na útěk. No, měla jsem vědět, že se schovají poblíž a někde na něs vybafnou. Schovaly se k zahradním domkům a když na nás vybafly, tak jsem samozřejmě vyskočila asi dva metry vysoko a začala křičet :D No, to si pište, že jsem jim to jen tak nenechala, když šly ony, tak jsem kámoščinýho bráchu poslala kolem domu tak, aby ho viděly a myslely si, že jdu s ním, já se mezitím blížila ke stromu, který je šikovně uprostřed zahrady a schovala se za ním, no a když jsem viděla, jak se jejich světlo svíčky přibližuje, tak jsem na ně vybafla já a co udělaly? Ségra kámošce div neskočila do náručí, svíčka se jím převrhla a zhasla a holky se tím pádem vyděsily ještě víc a začaly křičet a co já? Já se mezitím dusila smíchy vedle :D . No a protože byla noc, tak se šlo spát.
Druhý den ráno jsme se probudily v devět a já se ségrou musela jet. Takže doma jsem odpoledne usnula asi na pět hodin a probudila jsem se v šest večer. No, později jsem šla se psem ven a teď jsem tady. Co jste dělali Vy? Pište komenty, nebo na ask, nebo na mail: mariehorse@seznam.cz . Ahoj :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama