Zase ty Velikonoce :D

6. dubna 2015 v 11:54 | Marie |  Deník
Jak jistě víte, po roce se nám tu opět dostavili Velikonoce. Pro mně nejhorší svátek ze všech :D

Dnešek začal tak, že jsem se probudila asi v 9:23, moc dobře jsem věděla, že jakmile sejdu do obýváku, nebo nějakým způsobem dám vědět o své existenci, bude zle. Už včera večer jsem měla to nechtěné potěšení vidět osm dost silných proutků, které si táta připravil na dnešek. Ale jedno plus to má, díky tomu, že jsem dělala, že nejsem doma, neměl drzost zazvonit žádný "koledník". A tak jsem výprask, ale teda pořádný, schytala od táty. Au :D .
Už od rána mi chodili smsky od kamarádek, které psaly: au, moje p***l, nebo něco takového. Ano, soucítím s nimi, protože ten můj výprask nebyl o nic leší, ale tak snad mají každé dveře do pokoje klíč, ne? Nehci být škodolibá, protože to se nevyplácí, ale já osobně, když jsem měla jít teď dopoledne nakoupit, zdrhala jsem jak jen to šlo. A ono to fugovalo, nikoho nebavilo se za mnou hnát. Takže tahle taktika zabírá zaručeně.
No a co dělám teď? To snad víte, ne? Sedím u noťasu, píšu na blog, čekám na oběd a mezitím si pochutnávám na sladkostech, co jsem dostala od příuzných. Bože, už vidím tu váhu :D .
No, jak jste si velikonoční dopoledne užili vy?
Omlouvám se, že tento článek byl docela dost krátký, ale za dopoledne se toho moc nestalo. A mimochodem, zakládám novou rubriku, tak se těšte :D . A ještě jedno upozornění. S velkou radostí jsem si všimla, že počet návštěvníků mého blogu se každým dnem zvyšuje. Chtěla bych Vám moc, moc, moc poděkovat. Ani nevíte, jak je to úžasné, když vidím, že sem chodíte rádi a že si tady najdete nějaké čtení. No každopádně, teď to překvapení. Tento blog navštívilo už neuvěřitelných 293 lidí (za což jsem opravdu ráda) . Jakmile blog navštíví 500 lidí, čekejte překvapení.
Tak, to by bylo pro tento článek vše. Děkuji za přečtení :) . Dolů můžete napsat komentář (za který vám budu velmi vděčná), nebo můžete psát na mail mariehorse.seznam.cz , nebo na ask ask.fm/mariehorse . Díky a odpoledne ahoj :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama