Večeře u rybiček

6. dubna 2015 v 19:45 | Marie |  Cestovatelský deník
Tak, tady je to slíbené překvapení (ještě jedno Vás čeká, pokud tento blog navštíví 500 lidí). Vkládám první článek do nové rubriky. Do rubriky s názvem Cestovatelský deník.

S rodinou jsme se rozhodli, že bychom mohli jet někam na večeři. Jako první nás napadla naše oblíbená restaurace U rybiček. Tak jsme neváhali a jelo se.
Vyrazili jsme v půl páté a k restauraci jsme dorazili asi za půl hodinky. Objednali jsme si a čekali na jídlo. U mně vítězil můj oblíbený kuřecí plátek s nivou. Celou výbornou večeři jsem zakončila šálkem horké čokolády.
Po večeři jsme se šli projít kolem tamnějšího rybníku a lesa. Procházka byla velmi příjemná, ale byla celkem zima, takže jsme po patnácti minutách šli zpět k autu.
Omlouvám se, že článek nebyl delší, ale o večeři se toho nedá moc napsat. Tak jsem alespoň nafotila pár fotek, které vložím pod článek. Pište komentáře, jestli by jste chtěli další články do cestovatelského deníku a já se podle toho zařídím :D. Můžete také psát na mail mariehorse@seznam.cz , nebo na ask ask.fm/mariehorse . Díky a ahoj :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama