Středa 29.4. 2015

29. dubna 2015 v 19:07 | Marie |  Deník
Takže ahoj, vítám Vás u dalšího článku. Je docela rozdíl, že včera jsem v deníku soptila, že jsem pořád nemocná a teď najednou jsem celá happy, že? No, i když teď jsem si vzpoměla na čtyři špatné zprávy, které mi docela dobře pokazili náladu, ale zase vím o minimálně dvou věcích, co mi náladu trochu vylepšili.

Takže, jelikož mi dnes bylo už celkem dobře, tak jsem šla hezky do školy. No, alespoň, že ve středu máme jen do 12:30. Protože mi ještě není úplně nejlíp, tak se mi moc ke koním nechtělo, když mi přišla smska od trenérky, docela se mi ulevilo, ale jakmile jsem si přečetla, proč dnes nejezdím, tak abych byla upřímná, tak ta zprávě mně zaskočila. Trenérka v ní psala, že se na Sagyho přijeli podívat kupci, já to nečekala, jelikož jsem si myslela, že ten prodej je už dávno zrušený. No nic, nějak to budu muset vyřešit.
První hodina byla v pohodě. Učitelka na anglinu nebyla ve škole, takže jsme měli supla. Celou hodinu jsme měli překládat asi padesát vět, bylo to docela těžké, ale jelikož jsme pracovali ve dvojicích, tak to byla hračka. Další hodinu byl zemák a my jako obvykle nic nedělali, takže plus pro mě :D . Třetí hodinu byla výtvarka a já se ségrou konečně domalovala Om-Noma na tu židli, docela se nám to povedlo, takže ve finále to vypadalo celkem hezky. Čtvrtá hodina byl děják a my měli opět supla. Jenže učitelka se rozhodla, že na čtení pěti stránek z učebnice vyvolá jen dvě spolužačky, které to četli asi čtvrt hodiny, potom nám řekla, ať do deseti minut z těch pěti plně popsaných stránek vytáhneme výpisek a že potom půjdeme na počítače a do wordu zpracujeme nějaké období II. Světové války. To jsem si myslela, že učitelce asi hráblo, protože po deseti minutách (nikdo ty výpisky nedokončil) nás opravdu hnala k počítačům a my museli zpracovávat referát. Ten ale také nikdo nedokončil, jak by mohl, když zvonilo za chvilku. No, aspoň, že zbývala posledí hodina. Tuhle šťastnou myšlenku jsem ale z hlavy opět vyhnala, jakmile jsem zjistila, že píšeme test na výpočet obvodu jehlanu. Jako jo, jehlan se čtvercovou podstavou vypočítám v pohodě, takže jsem si jen napsala tahák se vzorečkama a schovala ho do pouzdra od chytré kalkulačky, jenže jsem si vzpoměla, že ve třídě patřím k té menšině chtrých, kterým učitel rád dává ty těžší příklady, takže mně napadlo, že při mém štěstí dostanu na vypočítání jehlan s obdélníkovou podstavou. To by bylo v pohodě, kdybych věděla, jaký je na to vzoreček. Naštěstí mi pomohly kámošky, které sedí za mnou a vzorec mi nadiktovaly. Ten samozřejmě také skončil na taháku. No, co si myslíte? Jasně, že jsem dostala jehlan s obdélníkovou podstavou :D . Takže jsem to nějak vypočítala a... mám 1 :D.
A páte se, co jsou ty další špatné a dobré zprávy? Tak ty špatné, že zítra máme odpoledku, píšeme test z fyziky (mimochodem, o něm jsem se dozvěděla až teď :) ) a test z matiky na výpočet obsahu jehlanu. To by bylo fajn, kdybych v pondělí nechyběla na to, když se to probíralo, takže SUPER :D . A ty dobré zprávy? Tak například, že v pátek je volno a že jdu ke kámošce, se kterou jsem se neviděla už hrozně dlouho, takže se moc těším! :) . Tak, to by bylo pro dnešek vše, musím se jít učit, protože tohle fakt nejde, to učení je hrůza. Co vy? Jak se máte? Napište komenty, nebo na ask, nebo na mail: mariehorse@seznam.cz . Tak to by bylo vše a zítra ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 30. dubna 2015 v 14:34 | Reagovat

Jsem ráda, že už ti je líp :)
Oni prodávají tvojeho koně :OO??

Tak to vidím, že to i tak bylo docela ve škole náročný :D já jsem ráda, že je zítra volno :3

2 Marie Marie | E-mail | Web | 30. dubna 2015 v 15:22 | Reagovat

[1]: Děkuji, Lení :-) . Teď už ne, táta to zařídil, takže Sagyho budeme brát k nám :-). Já taky! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama