Ranní trénink+fotky ze stáje :)

5. dubna 2015 v 13:17 | Marie |  Deník
Ahoj, rozhodla jsem se, že po dlouhé době napíšu zápisek do deníku, jak jste si někteří všimli, do deníku jsem zapisovala i předtím, ale to nebyl takový ten deníkový zápis. Tak tady máte další malou příležitost nakouknout mi do soukromí :D

Tak, čím bych asi začala? No nejspíš tím, že jsem včera večer vypila asi moc pepsi coly a jak to tak bývá, nemohla jsem usnout. Nakonec jsem nějak usnula, ale to bylo hodně pozdě.
Ráno, kolem 7:45 mi zazvonil budík, který se nedal přeslechnout, garantuji, že i v tom spánku jsem se lekla :D. Ale nastal malý problém, trénink začínak v osm a já byla ještě v posteli. Takže jsem volala tátovi, se snahou docílit toho, aby pro mně přijel co nejdřív. Jenže my známe ty mé zákony schválnosti, že? A co mně mohlo potkat jiného, než to, že táta měl mobil vypnutý. To už jsem opravdu šílela, takže jsem se šla raději obléct. Samozrejmě za chvilku mi zvoní mobil. Táta říkal, ať zavolám trenérce (u nás sněžilo), jestli trénink platí. Tak jsem volala, ale trénink naštěstí platil. Tak se asi v 8:05 vyráželo.
Když jsem přiběhla do stájí, už mně Debbie vítala svým radostným štěkotem. Pohladila jsem jí a vyrazila k boxu mého miláška :D. Sagy právě dojídal snídani. Když jsem otevřela box, abych si ho mohla vyvést ven, zjistila jsem, že seno má už skoro dojedené. Takže jsem ho vyvedla k zábradlí, tam jsem ho přivázala a začala ho hřebelcovat. Někde se vyválel, protože půlku těla měl celou od bláta :D . Když jsem mu vyčistila i kopyta, došla jsem pro sedlo a pro uzdečku. V ten moment přišla i trenérka. Když jsem měla nasedláno a nauzděno, vzala jsem si helmu, rukavice a bičík a vyrazily jsme na jízdárnu. Tam jsem Sagymu utáhla podbřišník, upravila si třmeny a nasedla jsem. Trénink trval krásných 35-40 minut. Mezitím jsme plnili pokyny, které jsem od trenérky dostávala, zacválali jsme si. No prostě nádherný začátek dne. Ale vše krásné jednou končí. Za chvílí trénink končil. Dostala jsem povel A ze středu a v G stát. To už jsem věděla, že pro dnešek je trénink u konce :( . Ale co se dá dělat? Nic. Sesedla jsem, vytáhla třmeny a se Sagym a trenérkou jsme šli zpět do stájí. Tam jsem Sagyho vyčistila a zavedla do boxu. Potom jsem volala tátovi, že pro mně může přijet. No, nakonec jsem se rozloučila a trénink si domluvila na středu. Už se moc těším.
Jak jste si užili ráno Vy? Piště komentáře, čímž mně podpoříte a motivujete, pište na mail mariehorse@seznam.cz a nebo na ask ask.fm/mariehorse . Budu ráda :) . Tady přikládám nějaké Sagyho fotky ze stáje. Tak pěkné Velikonoce a ahoj! :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liduhorse Liduhorse | E-mail | Web | 5. dubna 2015 v 13:40 | Reagovat

Krásné fotky jako vždy. A máš to krásně napsaný.

2 Marie Marie | E-mail | Web | 5. dubna 2015 v 13:43 | Reagovat

Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama