Návštěva Prahy

7. dubna 2015 v 22:18 | Marie |  Deník
Rozmyslela jsem si to. Nezáleží mi na tom, jestli někdo napíše koment, nebo ne. Záleží jen na tom, jestli mně to baví. A ano, baví. Dnes se událo mnoho zajímavých věcí a tady se můžete dozvědět jakých.

Takže, abych to zkrátila, vstávala jsem asi kolem sedmé. Samozřejmně jsem doplatila na svou noční nespavost. A tak jsem nepostřehla, že si do školy obouvám boty na procházky, místo bot, které mám do společnosti. Takže jsem vypadala divně. Naštěstí ve škole jsem byla jen čtyři hodiny, protože pak jsem s mamkou jela nutně do Prahy.
Když jsem po čtvrté hodině přišla domů, hned jsem zasedla k počítači. Na mém blogu nic nového, nikdo si nevšiml, že s psaním chci praštit, ale budiž. A tak jsem pro zlepšení nálady nakoukla na jeden můj oblíbený blog. A zjistila jsem, že majitelka toho blogu nabízí layouty zdarma k použití a tak jsem si tak trošku pohrála s nastavením blogu a voalá, nyní můžete vidět výsledek mé práce. Co tomu říkáte? Je blog hned lepší, než před tím? Já si myslím, že rozhodně ano. No, ale pokračuji.
Když se blížila doba, kdy se mělo odjet do Prahy, připravila jsem si kabelku a vyrazila jsem. V Praze jsme samozřejmě hned jely na Chodov, kde jsme poobědvaly a také pokoupily. Konečně mám dárek k narozkám pro kámošku. No a nakonec jsem absolovaly běhačku po poštách, kde jsme naháněly doporučené dopisy, které nám měli přijít ze středních škol. Přišel mi dopis z obchodky, kam se hlásím, strašně moc si přeji, aby vše dopadlo dobře :D . A právě teď už ležím v posteli, píšu na blog, čekám, než mi přijdou informace z Utuberingu a za chvíli si pustím The secret circle :D . Tak se mějte lidi, dobrou a zítra ahoj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama