Jen obyčejný den...

14. dubna 2015 v 18:47 | Marie |  Deník
Možná Vás zklamu, ale dnes asi žádný pořádný článek nebude. Potíž je v tom, že se také nic pořádného nestalo... Přesto ale...

Takže pro začátek bych chtěla poděkovat lidem, kteří se zúčastnili mé friend akce a kteří si tento blog přidali do oblíbených odkazů. Pro ty, kteří neví, o čem mluvím: mrkněte do článku s názvem "Pouto přátelství" . Dále bych chtěla zmínit, že díky GA jsem zjistila, že tento blog čtou lidé nejen z České republiky, ale také z Ruska a USA. Toto zjištění mně velmi potěšilo, takže děkuji. A teď ke dnešku:
Takže jak už jsem zmínila, nic moc se nestalo. Jen ráno jsem vyspávala asi do 9. Když jsem se probudila, už jsem se cítila mnohem lépe, ale s rýmou, která mi způsobovala v průběhu dne to, že jsem každých pět minut musela sahat po kapesníku, jsem do školy jít nemohla. Takže zítra ale asi jít budu muset (moct), je jedno, jak si toto přeberete :D . Celý den jsem tedy nic nedělala, jen si četla, koukala na youtube, hlídala jsem, kdo mně spamoval na messengeru a spala jsem. Teď k odpoledni volala táta, jak mi je a jestli bych s ním nechtěla jet k veterinářce pro krmení pro zvířata. Jelikož jsem se cítila lépe, tak jsem souhlasila. Vždyť cesta autem nikomu neublíží. Ale jakmile jsem vyšla před dům, to, že jsem celý den doma mi pomohlo k takové nepříjemnosti. Ta chvíle, co jsem čekala na tátu byla krátká. Tak maximálně deset minut. Ale za to mně začalo příšernš štípat a bolet v nose :D . Bože, o mně si za chvíli lidi budou říkat, jaká jsem nadějná a skvělá simulantka :D. Fakt, před jarními prázdninami jsem byla týden doma, pak byli ty prázdniny, pak jsem byla tři dny v nemocnici a do neděle opět doma a teď tohle? Pak ještě počítám s tím, že budu nemocná těsně před letními prázdninami, takhle přesně jako teď to bylo i minulý rok :D . Hrůza :D . No, takže jsem skončila u toho, jak jsem čekala na tátu, takže jsme jeli k té veterinářce a pak jsem šla asi ještě na 15 minut na procházku.
No a teď jsem doma a asi se půjdu učit. Mám co dohánět za ty dva dny. Tím pádem bych se Vám chtěla omluvit, protože asi zítra a ve čtvrtek nevyjdou žádné články, protože se musím učit na čtvrtletky, které jsme asi jako jediná škola ještě nepsali. Fakt skvělé, hlavně, že kamarádka na střední psala čtvrtletky už minulý měsíc :D . Jak říkám, naše škola je plná inteligentů :D. Takže díky za koment, za otázku na asku a za mail: mariehorse.seznam.cz . Tak ahoj :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama