Jen dopoledne a už tolik informací...

13. dubna 2015 v 14:06 | Marie |  Deník
Takže zase Vás zdravím, tohle prostě musím napsat. Těch informací je tolik, ale vážně stojí za přečtení...

Jelikož jsem dnes nešla do školy, tak jsem měla a stále mám volný den. Na to, že jsem se definitivně probudila kolem osmé, tak do těch 12:00 se toho stalo OPRAVDU moc :D . Začala bych asi tím, že lístky na Utubering jsou už zaplacené a teď už jen čekám, kdy mi na mail přijde QR kód. Už se hrozně moc těším. Takže zatím, co mamka platila ty lístky a nakupovala, já ležela doma a snažila jsem se nějak uzdravit se. Později jsem mrkla na Google Analytics a páni, tolik informací o čtenářích mého blogu jsem ještě neviděla :D. No a pak jsem si dlouhou dobu krátila hledáním informací o svém miláčkovi. Když jsme Sagyho kupovali, bylo konec léta 2013. Za pár měsíců to budou nádherné dva roky, co ho máme. Jenže ani ty by už být nemuseli. Jak už jste z některých mých předešlých článků mohli zjistit, hrozilo, že se Sagy bude prodávat. Naštěstí táta přišel s úžasným nápadem, že když už Sagy ve stáji nebude moct zůstat, tak ho jednoduše vezmeme k sobě domů. No, nebudu Vám říkat, kde bydlím, ale protože jsme na vesnici a kolem nás jsou louky, pole a lesy, tak to není problém. Ale dál. Takže toto bychom měli vyřešené. Tak jsem tak brouzdala po netu a narazila jsem na Sagyho fotky od původních majitelů, nebo ze stáje, kde dřív byl, abych byla přesná. Takže jsem napsala kamarádce bývalé majitelky Sagyho, která fotky na net vložila, jestli si je mohu stáhnout. Odpověď mi přišla okamžitě s otázkami, jak se Sagy má a jak slouží. Bylo příjemné zjistit něco o minulosti mého koníčka a také si popovídat s někým, kdo ho znal.
Takže, toto by bylo pro dopoledne vše. Večer se můžete těšit na další článek, jo a nezapoměňte, že 500 návštěv se blíží :D . Můžete připsat koment, nebo pište na ask a nebo na mail: mariehorse.seznam.cz . A tady na závěr dávám pro srovnání Sagyho fotky z minulosti a Sagyho fotky z přítomnosti. Doufám, že se líbí a večer ahoj :)

Sagy jako ještě malý puberťák :)

Trošku větší Sagy :D

To je Sagy dnes :D

Sagy ve výběhu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama