If I stay...

6. dubna 2015 v 22:19 | Marie |  Deník
Dloho jsem přemýšlela, že toto napíšu a také tak stejně dlouho jsem tento nápad zamítala. Stále jsem si říkala, že se to ještě nějak zvládnout dá, ale teď vidím, že jsem se zmýlila...

A o čem je řeč? O smyslu tohoto blogu. Když jsem tento blog zakládala, ani ve snu mně nenapadlo, že k němu tak přilnu. Věděla jsem, že to bude těžké vydržet, ale že to bude až takové, to jsem si nemyslela. A tady je vidět, jak moc "bystrý" je můj úsudek.
Vím, ze desing tohoto blogu je dost ubohý. Možná si teď budete myslet, že jsem prostě spadla z višně, ale nebudu zapírat, nevím, jak nastavit nový layout. Ale to je vedlejší.
Už delší dobu z povzdálí pozoruji, jak návštěvnost stoupá a stoupá, ale komentářů je tu tolik, že je to k pláči. Já díky tomu prostě nevím, jestli se Vám tady něco nelíbí, nebo jestli mně nějak odsuzujete. Abych to upřesnila, celkem aktivní komentátoři na tomto blogu jsou dva. A alespoň za Vaše komentáře bych Vám chtěla poděkovat. Nebudu Vás sice jmenovat, ale vy víte, že to jste vy. A pokud ty, čizinče, který právě čteš tento článek a nevěřícně kroutíš hlavou a nevíš, o koho jde, mrkni do komentářů. Tyto dva návštěvníky tam najdeš.
Vrátím se k věci. Přemýšlela jsem a říkám, že to, že mi nikdo nepíše komenty není přece kvůli tomu, že desing nestojí za nic, ale kvůli něčemu jinému. Potíž je v tom, že já prostě nevím v čem. Vždyť podstata blogu nezávisí na layoutu, ale na článku samotném, tak proč mně nikdo nepodpoří, nebo neřekne co si myslí? Tak ráda bych Vám vyhověla a blog předělala tak, aby se Vám líbil, nebo aby jste se zde cítili dobře, jenže bez názorů to jde těžko. Vlastně to nejde vůbec.
Vím, že jsem stále nováček a že bude trvat určitě ještě hodně dlouho, než si získám věrné čtenáře, jenže (teď si určitě budete opět myslet, že mám něco s mozkem) já potřebuji pomoc. Naprosto nevím, jak bych měla upravit blog, aby se Vám líbil, nebo tak. Potřebuji někoho, kdo by byl ochotný mě "provést" tím vším neznámým.
Ale vím, že nikdo takový se stejně nenajde, takže bych Vám chtěla vzkázat: do tohoto blogu jsem měla potěšení psát články nádherného čtvrt roku. Určitě bych ráda psala dál, protože mně to neskutečně baví, ale tak nějak vidím, že je to asi k ničemu. Takže, lidi, mějte se hezky, vzpomeňte si občas na tento blog a já se budu snažit. Možná někdy napíšu nějaký článek. A jak se říká: "nikdy neříkej nikdy", nebo "naděje umírá poslední", budu se snažit podle toho podřídit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lopol Lopol | 7. dubna 2015 v 23:05 | Reagovat

Zdravím, na tento blog jsem narazil náhodou při nundém brouzdení po internetu. Jak jsem si přečetl pár článků, tak se mi nálada zlepšila, za což díky :)    Jinak tento komentář píši proto abych na oplátku tobě, smím-li ti tykat, zlepšil náladu zas já. Určitě máš pravdu že na vzhledu blogu nezáleží, záleží pouze na obsahu a na pocitu, který to v člověku zanechá, když si přečte ten obsah.. Z toho že nemáš, zatím, skoro žádnou zpětnou vazbu si nic nedělej. Každý někdy začínal. Nejtěžší není začít, ale vytrvat. Tak držím palce a teším se na nové příspěvky :) S přáním příjemného zbytku dne Lopol.      PS: Na gramatiku a prehazene věty prosím neber zřetel. :D

2 Marie Marie | E-mail | Web | 7. dubna 2015 v 23:16 | Reagovat

[1]: Páni, teď jsem jen tak aktualizovala stránku a vidím, že přibyl koment, tak se na něj podívám a opravdu mně zahřál u srdce, díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama