Dnešek na nic

11. dubna 2015 v 0:05 | Marie |  Deník
Ahoj, tak především bych Vás chtěla upozornit, že návštěvnost se blíží k 500. Takže můžete brzy očekávat překvápko :). Ale teď ke dnešku.

Takže k dnešku. Nestál za nic. To jste si ale mohli odvodit už ze samotného názvu článku. Už jak jsem se ráno probudila, věděla jsem, že je něco špatně. Nějak podivně mně škrábalo v krku a když jsem zakašlala, myslela jsem, že plíce daly výpověď. Takovou bolest jsem ještě nezažila. Ale co, musela jsem jít do školy, protože jsem měla být zkoušená z dějáku. Už při první hodině jsem sotva držela oči otevřené, hlava se mi motala a bolela jako nikdy předtím. No prostě hrůza. Ale je pátek, říkala jsem si, musím to vydržet, Jenže naše škola je fakt skvělá a dala nám jako druhou hodinu tělák. To bylo příšerné, ale přetrpěla jsem ho. O češtině jsme psali diktát a pak úvahu, takže ta nebyla tak zlá. Výtvarka také ne, ale další hodinu, o dějáku jsem měla být zkoušená z krize v Československu, takže o přestávce jsem se musela učit. Ale to také nebylo nějak snadné. Spolužáci považovali za hrozně vtipné a zábavné, když začali pěstmi mlátit do stolů a parapetů do rytmu nějaké písničky. To už bylo trošku moc, hlava mně bolela jako střep a v tomto rámusu se vážně učit nedalo, takže jsem šla na chodbu. Děják jsem se nějak naučila a pak začalo zvonit. Za chvilku do třidy přišla učitelka a hned mně hnala před tabuli. Zapomněla jsem zmínit, že z té krize jsme asi před týdnem psali test a já z něj dostala 1, takže jsem některé otázky nenechala učitelku ani doříct a hned jsem odpovídala. Nebudu to zapírat, bylo mi špatně, mluvit jsem skoro nemohla, protože mně nějak začalo bolet na průduškách a pořád jsem pokašlávala. Nakonec jsem ale 1 dostala. Po škole jsem se doma konečně najedla a šla si lehnout. Zkoukla jsem jeden díl The secret circle a pak jsem jela ke koním. Jelikož jsem si vzala prášek, udělalo se mi lépe. Ve stájích jsem vyčistila koně a uklidila a pak jela domů. Jakmile jsem se ale vrátila, šla jsem zase zalehnout do postele. Byla mi najednou zima a špatně od žaludku, takže jsem dokoukala celou sérii The secret circle a asi na 2-3 hodiny usnula. Probudila jsem se kolem 19:30, k večeři jsem si místo těstovin vzala jen suchý rohlík a koukala na televizi.
A teď tady ležím, dopisuji článek a tak nějak se nemůžu přimět k tomu, abych usnula.
Takže, to by bylo k hrůznému dnešku vše. Promiňte, že články přidávám takhle pozdě, ale nějak nemám čas. Tak snad Vás to neodradí. Mějte se hezky a příště ahoj :)
Jinak, znáte to. Můžete napsat koment, za který budu ráda, nebo na ask: ask.fm/mariehorse , nebo na mail: mariehorse.seznam.cz . Teˇˇd už je to ale opravdu vše :D tak v podstatě dnes večer ahoj :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lopol Lopol | 11. dubna 2015 v 9:48 | Reagovat

Dobré ránko. Tak nejdříve bych tě chtěl pochválit za to jak se stavíš ke škole, každý kdo se chce vzdělávat jev mých očích hnedle lepší :) jen tak dál. I když náš vzdělávací system ( školství) není zrovna nejlepší.. :D  Jinak k tomu jak tě bolelo v krku. Jestli tě stále bolí v krku, hlavně když polikáš a večer budeš mít zvýšenou teplotu, tak se koukni jestli nemáš bílé fleky na mandlích, jestli jo, tak co nejdříve k doktorce. A jestli ne, a jen tě bolí málo v krku a kašleš, tak do postele a ležet a pít čaj :)   Brzké uzdravení a příjemný zbytek dne přeji.

2 Marie Marie | E-mail | Web | 11. dubna 2015 v 9:53 | Reagovat

[1]: Díky a díky :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama