Co je dneska vlastně vůbec za den? Ne! Pondělí ne!

27. dubna 2015 v 23:05 | Marie |  Deník
Tak především bych se chtěla omluvit, že článek nevyšel už v podvečer, jak to u mně bývá zvykem. Prostě jsem nějak nestíhala, no, znáte to. A co měl vlastně znamenat titulek tohoto článku? Proč to nezjistit kliknutím na "celý článek"? :)

Takže z názbu tohoto článku jste si mohli tak nějak vyvodit, co si asi říkám každé pondělí. Ano, i já nenávidím, když skončí ten nechutně krátký víkend a začne ten nemožně dlouhý týden. Je to padlé na hlavu. Takže dnes, když jsem asi po 4x vypínala budík, jsem si připadala jako Tom Hanks, kterého Kovy zparodoval do své parodie "Šokující hudební klipy". Taková ta věta: Ježiši, zase ráno. Pane Bože, co je vlastně dneska vůbec za den? Nee! Pondělí ne!!. Ano, přesně to se mi honilo hlavou. Ale i tak jsem poznala, že minule jsem tu jarní virózu nějak nedoléčila. V krku mně pálilo jako ještě nikdy, nos jsem měla samosebou ucpaný, hlava se mi točila jako na kolotočích a připadalo mi, že mám i docela pěknou teplotu. No, takže dnes jsem zůstala doma, naštěstí si myslím, že ve škole jsem o nic moc nepřišla.
Celé ráno, vlastně počkat. Celý den jsem ležela v posteli, koukala na youtube, přečetla jsem Svůdné zůčtování a PŘÍŠERNĚ se nudila. Později, po poledni jsem si řekla, že bych taky mohla napsat nějaké ze svých budoucích spolužeček, takže jsem chvilku zabila nějakým tím kecáním, ale to bylo tak vše. Odpoledne jsem s mamkou vyplnila přihlášku na tábor a ségra jí pak šla odeslat. Ještě k tomu táboru, nebudu tu tak od 19.7 do 1.8, takže tu dobu tady nebudou žádné články. Ještě o tom dám vědět. To všechno se samozřejmě napraví hned, jak se vrátím, budou vás totiž čekat (doufám) obsáhlé a dlouhé články a snad nějaké pěkné fotky. Tak se těšte :) .
Už se vám někdy stalo, že ač jste se opravdu snažili něco vyřešit, ta druhá osoba jakoby v kompromisu bránila? Mně se to stalo. Na netu prodávám pár svých knih, které už nečtu. Pár jsem jich už prodala a když mi přišla nabídka, že by někdo odkoupil další, celkem mě to potěšilo. Jenže moje radost neměla dlouhého trvání. Paní si evidentně myslela, že ze mně udělá blbce, který je ochoten snést skoro vše. Začalo to tím, že se paní divila, proč je poštovné přes dobírku tak drahé a jestli by to nešlo poslat doporučeně (už v té chvíli mi došlo, že mám čest s nějakým starým šetřílkem, ale to je fuk, když je taková, tak ať je třeba maková, mně je to jedno), to mi to už bylo podezdřelé a tak jsem jí odepsala, proč chce, abych to posílala doporučeně a ona, že je to prý levnější, že poště nechce nic platit. Tomu jsem se už musela smát, perlou bylo to, když mi došlo, že kdybych knihu posílala doporučeně, tak že paní by zaplatila jen tu knihu, ale dopravu bych platila já, což u dobírky je jinak. Takže nakonec to dopadlo tak, že paní koupi odvolala s větou, že knihu sežene jinde. No, tohle je prostě fuck logic :D .
Takže toto byl můj celkem nudný, ale přitom nenudný den. Co jste dělali Vy? Pište komentáře, nabo na ask, nebo na mail: mariehorse@seznam.cz . Budu ráda. tak se mějte a ahoj :)
A tady, kdyby jste měli náladu, tak sem vlkádám odkaz na již zmiňované video Šokující hudební klipy. Tak ho kdyžtak zkoukněte, napište, co si o něm myslíte (já si myslím, že je velmi povedené) a ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama