A to se vyplatí!

30. dubna 2015 v 18:33 | Marie |  Deník
Znáte takové to pořikadlo "na každou svini se vaří voda"? Tak právě před chvílí jsem ho mohla použít na 100% a ještě se k tomu smát, jako kdybych byla mimo :D

Dnešek nezačal nijak zajímavě, vstávala jsem před šestou (kupodivu), škola byla náročná. První hodinu byla anglina a my kontrolovali těch 50 otázek, dále byla němčina a to jsme probírali některá cvičení, třetí hodina byla matika a my nepsali test! Takže super!! Čtrvrtá hodina byla chemie, která utekla velmi rychle, protože učitelka přišla do třídy až po 15 minutách. Jako pátou a poslední hodinu dopoledne jsme měli příroďák, učitelce zase trvalo čtvrt hodiny, než přišla do třídy, takže pohoda. Odpoledne jsme měli mít fyziku a měli jsme psát test, jenže učitelka chyběla a tak suplovala němčinářka, která nám pustila nějaký film v němčině. Takže jsme si s holkama dělali z toho filmu srandu a snažili se překládat. Jako poslední hodinu byla občanka, ale učitelka jen povídala, takže jsem měla co dělat, abych neusnula :D. A teď přijde ta zajímavá shoda náhod.
Jelikož zítra nejdeme do školy, tak jsem v hlavě měla vsugerováno, že už mám volno, no a tím pádem jsem zapoměla, že mi jede autobus do stájí. No nic, jela jsem až za hodinu. A tady se vše začalo odvíjet. Se ségrou jsme přijely do stájí, vyčistily koně (to mi připomíná, na konci, nebo v hlavičce článku uvidíte fotku Sagyho, kterého jsem vyfotila v boxu), potkaly jsme novou jezdykyni, která bude ve stáji jezdit. Je to asi 20ti letá divka, těžce postižená, takže je na vozíčku. Chudák :/ . No a když jsme měly hotovo, šly jsme čekat na autobus. Jenže, autobsák měl spoždění asi 30 minut, to jsme obě soptily vzteky a víte, co bylo ještě horší? Ten autobusák. Nikdy jsem ho neměla ráda, ale dneska... muhahahahaha.... Když jsme nastoupily, tak jsem zaplatila lístky, jenže v tomhle novým buse trvá trošku déle, než se vytisknou a tenhle autobusák toho náležitě využil. Říkal: no tak vemte ty lístky, ne?! . To už jsem mu chtěla vpálit, že na něj čekám 30 minut, než se uráčí přijet a ještě bude hnusnej? A že bych ty lístky ráda vzala, kdyby se vytiskly. Jenže jsem mu to říct nemohla, protože mě ségra radši táhla do autobusu. A teď přijde ta ironie. Kdyby náš milý Špeky (tak mu teď v duchu přezdívám :D) jel na čas, nebo kdyby nám nezastavil, tak by tady byl ještě v čas, ale těsně před zastávkou něco opravovali, či co, takže Špeky byl celý červený, pára se z něj div nekouřila a od volantu bylo slyšet jenom: "No to snad neni možný! Ja musim jet!!!" . Nakonec to Špeky vzdal a pustil nás dřív. Jelikož se ségrou mám tu výhodu, že bydlíme u zastávky, tak jsme mohly v přímém přenosu sledovat, jak se Špeky rozčiluje a ještě 30 minut tvrdne v koloně :D . A to se vyplatí!!
Ano, pokud se ptáte, kde jsem vzala přezdívku Špeky, tak ano, vzala jsem jí od GoGa, který tak pojmenoval postavu v Outlastu a protože tehle řidič taky není extra hubený a zuří úplně stejně, jako ta postava, tak tuhle přezdívku vyfasoval taky :D .
A co jste dnes dělali Vy? Pište do komentářů, nebo na ask, nebo na mail: mariehorse@seznam.cz . Zítra ahoj :)

Ano, tohle je Špeky z Outlastu, ale když se na něj pozorně podívám, nějak se podobá i tomu řidiči :D

Tady je fotka Sagyho :) :

Jinak, v minulém zápisku do deníku jse si mohli všimnout toho, že jsem tam psala o tom, že se Sagy bude prodávat. Nebude, vše se vyřešilo a brzy ho budeme mít u sebe :)

Tak, to by bylo pro dnešek vše, mějte se a ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama