23.4.2015- čtvrtek

23. dubna 2015 v 18:40 | Marie |  Deník
Ahoj, tak jsem tu zase. I přesto, že o úvahu níž nebyl nějaký extra zájem, určitě vydám druhou, ale to je vedlejší :D . Já dnes nebyla ve škole, ale i přesto byl dnešek velmi náročný. Co Vy? :)

Už dopředu jsem ráno věděla, že do školy nemusím, ale i tak jsem musela vstávat před osmou, abych v osm stihla autobus k doktorce. Potřebovala jsem od ní potvrzení o zdravotní způsobilosti na tábor. Jo, tohle jsem Vám chtěla říct, asi od 19.7 do 1.8. tady nebudu, ten tábor je na dva týdny a noťas si tam asi brát nebudu. Každopádně budu fotit a později sepíši celý článek s fotkami. Ale to je ještě daleko, takže máme spoustu času. Takže k doktorce jsem přijela v 8:30 a asi do 9:15 jsem tam čekala. Bylo to něco příšerného, dětí strašně moc, všechny jen řvali a brečeli, nebo dělali rámus a já tam uprostřed toho všeho :D hrůza. Takže, když jsem konečně dostala potvrzení, zjistila jsem, že mi vlak ujel před pěti minutami a další jede až za dvě hodiny, také jsem přemýšlela, jestli nepojedu busem, ale ten měl jet až za dvě a půl hodiny, napadl mně i táta, ale já znám moc dobře, jak by to dopadlo. Na něj bych čekala déle, než na ten autobus :D . Takže jsem došla do Tesca, nakoupila něco domů a další hodinu čekala na nádraží v čekárně. Jedno z toho vyplívá: Už nikdy tohle nechci zažít! Nikdy!! :D
Doma jsem se naobědvala a asi na hodinu si zdřímla, když se blížila druhá hodina odpolední, tak jsem se začala připravovat ke koním. Když jsme tam se ségrou přijely, tak jsme nejdříve šly pro koně do výběhu. Já vedla Sagyho a Buráčka a ségra Kubu a Berta. Koníci do stáje ťapali celkem v pohodě. V boxu jsem Sagyho vyčistila a ségře jsem řekla, ať si zkusí koně nasedlat sama, ať také něco umí. Takže zatím, co já Sagymu cpala mezi zuby udidlo, ségra pomalu získávala zkušenosti s nasedláváním :D . Po chvíli přišla trenérka a šlo se na jízdárnu. Tam asi půl hoďky na Sagym jezdila ségra a nakonec jsme půl hoďky jezdila já. V prostředku tréninku jsem dostala možnost zacválat si, takže jsem souhlasila, ale Sagy byl dnes nějaký zdivočelý, takže jsem ho musela brzdit. Jelikož jsme museli jít pro ty koně do výběhu, tak jsme ztratily asi 10 minut, které nám chyběly k tomu, abychom stihly autobus. Ač jsme se snažily, stejně jsme musely čekat na tátu. No a teď sedím u počítače, píšu sem na blog, jím jahody se šlehačkou a koukám na Zápisník jedné lásky. Za chvilku si půjdu připravit tašku do školy a půjdu ven. A jak jste si dnešek užili Vy? Pište do komentů, nebo na ask, nebo na mail: mariehorse@seznam.cz. Tak, jelikož jsem střevo a na trénink jsem si nechala mobil, kterým měla ségra fotit v tašce, tak sem přidám fotky z minulého tréninku, snad to nebude vadit, ahoj :)


Na téhle fotce mi promiňte ten příšerný sed :D


Za kvalitu této fotky se také omlouvám :)Tak, to by bylo všechno, tak se mějte a zítra ahoj :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 24. dubna 2015 v 21:16 | Reagovat

Já jsem včera byla u koní :), jela jsem na Jurdovi (na tom jezdím často :))
Díky za fotky :). Na jakej tábor jedeš? Nemusíš říkat kde přesně je, jen jakej kraj, já se na jeden pojedu podívat(koňský), byla by velká náhoda, kdybychom se potkaly na tom samým :D

2 Marie Marie | E-mail | Web | 24. dubna 2015 v 21:19 | Reagovat

[1]: Povez mi o Jurdovi neco :-) . V poradku,rada jsem to udelala :) . Je to JK Amarantaj ve Zluticich. Byla by to skvela nahoda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama