♥Vánoce, Vánoce přicházejí...♥

23. prosince 2014 v 12:05 | Marie |  Deník
Ahoj, tak už jsem opět tady! Vím, že asi měsíc, jsem tady nebyla, ale to nevadí! Budu se to snažit dohnat :) . Pojďme si ale něco říct k Vánocům :)

Jak se všichni těšíte? Už zítra je náš oblíbený Štědrý den. Nikdo si ho nechce nechat ujít, všichni se těšíme, co najdeme pod stromečkem.
Co jse si přáli k Vánocům? Myslíe, že Váš vytoužený dárek pod stromečkem najdete?
Ale jak už asi všichni víme, Vánoce nejsou jen o dárcích. Teď mě asi posíláte do pryč s tím, že to už jste slyšeli, že Vás to nezajímá. Ale je to pravda. Třeba já vím, že dárků budu mít hodně, ale ten, který jsem si opravdu přála, tam nebude. Jak to vím? Prostě. Co je to za dárek? Já Vám to nemusím říkat. Vždyť Vás ani neznám. Nevím, kdo všechno čte můj blog. A byla bych ráda, kdybych věděla, že nic z toho, co bych Vám řekla, by se nešířio světem jako epidemie. Opravdu Vánoce nejsou o dárcích, o přecpaných nákupních centrech, o nejdražších drcích, za každou cenu... Vánoce jsou pohodě, o rodině (ach ano, rodina), o tom, že jste rádi, když jste s nimi.
Ale teď k Vánocům.
Vánoce jsou křesťanský svátek. Patří k nim Adventní doba. Touto teorií Vás zdržovat nebudu. To už všichni znáte. Ale co takhle tradice? Pouštíte si svíčku ve skořápce od ořechů po vodě? Dívky, zkoušíte házet střevícem? :D Snažíte se celý den nejst, aby jste viděli Zlaté prasátko? :D Rozjrajujete jablko, aby jste zjistili, jestli budete douho živí? Máte doma adventní kalendář? Vím, že spousta z Vás skoro nic nedělá, protože je to zbytečné. Ale co takhle Vánoční trhy? Byli jste tam? Kde přesně? Napište mi, jak na Vás Vánoce působí? Co od nich očekáváte? Máte je rádi? Já ano, miluji Vánoce a doufám, že budou lepší, než minulý rok. Šťastné a Veselé Vánoce a Hezký Nový Rok, přátelé! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama