Soutěž

25. listopadu 2014 v 21:06 | Marie |  Deník
Ahoj, opět se omlouvám, jelikož zase opomínám psát na blog. Mám k tomu ale pádný důvoud. Důvod mé absence na blogu je ten, že jsem se nedávno zúčastnila soutěže o školné, na soukromé střední škole cestovního ruchu.

Postoupila jsem do druhého kola, které se konalo v sobotu. Stále jsem se učila, i když jsem nevěděla, co se vůbec učit mám. Název soutěže byl: Cestovatelská soutěž. Tak jsem doufala, že v soutěži budou kontinenty. Tak jsem si na internetu našla to nejzákladnější a vše zpracovala do wordu. Nakonec nastalo učení a než jsem se nadála, do soboty zbýval už jen jeden den. Samozřejmě až teď se na mě začala projevovat tréma a velká nervozita. Stála pede mnou těžká konkurece, já nikoho neznala, tápala jsem v slepotě, ve tmě a vůbec jsem netušila, co mám čekat.
Sobota
I přesto, že jsem večer šla schváně spát brzy, ráno jsem vstávala opravdu pozdě. Vtávala jsem v 9:45, v 10:00 jsme měli vyjíždět. Během 15 minut jsem se stihla vypravit a nakonec jsme vyjeli zavčas. Do města jsme dorazili v 10:30. Zajeli jsme rovnou ke škole.
Ve škole nás uvítala zřejmě výchovná poradkyně, která nás zavedla do přednáškového sálu, kde měla proslov a prezentaci ředitelka školy. Po prezentaci jsem se se sestrou a mamkou vydala do třídy, kde jsem měla dělat ten test. Teprve teď jsem pocítila správnou nervozitu a klepala jsem se jako ratlík :D . Naštěstí všichni učitelé a studenti, kteří ve škole ten den byli, byli opravdu milí a ochotní.
Test, který jsem dostala, byl ze začátku jednoduchý. HAHA, to jsem si myslela, že bude jednoduchý i z druhé strany. Druhá strana byla ze začátku také jednoduchá. Ale poslední dvě cvičení (asi 18 otázek), byli takové tipovačky. Test jsem odevzadala. Pro info: otázky z kontinentů tam vůbec nebily, takže ještě, že jsem se kontinenty neučila pořádně. A jelo se domů.
Před několika dny jsem od kamarádky (je na stejné škole v prváku) dostala zprávu, že si test vyzkoušela a poslala mi její výsledky, odpočítala jsem si bohužel 6 chybek. Maximální počet bodů je 20, takže mám 14 bodů. Doufám, že vyhraju. Moc bych si to přála. Akorát na mail koukám skoro každou minutu a zpráva nikde. Snad přijde do konce týdne :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama