Rychlý Stripes

1. listopadu 2014 v 23:03 | Marie |  Filmy o koních
Ahoj, lidi. Opět píši do filmového koutku s názvem filmy o koních. Pro dnešek jsem si vybrala film spíše pro děti, myslím si ale, že ho zná snad každý. O čem je tedy řeč? O filmu Rychlý Stripes...:


Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních (Nejsi kůň!, Jsi jenom holka!), aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje.
Mé hodnocení:
Jak už jsem výše zmínila, film je pro tak asi 10-11 leté děti. Koukala jsem na něj jako malá a i teď, na něj jednou za pár měsíců občas mrknu. Rychlý Stripes je ovšem film, který chytne za srdce a Vy si musíte říkat: ,,To je tak roztomilý!! Jak se ta zebra s tou holkou kamarádí!." Ano, já si to říkala také :D . Asi také hlavně proto, že ve filmu jsou hlavním dějištěm dostihy, takže to mě opravdu bavilo. No, co se hodnocení týče, dávám 4*-4,5*/5*. Nejspíš proto, že těchto filmů je tady hora. Tento je hezký, ale udělaný pro děti.
Tady je foto:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama