Burza škol

12. listopadu 2014 v 21:10 | Marie |  Deník
Tak, konečně i já, jakožto deváťačka, která má zájem své budoucí vzdělání, jsem se dnes v osm ráno vydala na burzu středních škol.

Takže jsem v osm ráno sedla na autobus směr město. Když jsem asi za hodinku dorazila na místo, šla jsem hned do budovy, kde se měla burza konat. Dorazila jsem na místo a tam jsem potkala kamarádku ze školy. No a šla jsem do budovy. Množství lidí, kteří se na burzu také zašli podívat mě překvapilo. Bylo jich opravdu moc :D . No, ale já se šla podívat na střední školu cestovního ruchu, kam se chci přihlásit. Představení školy pro mě bylo opravdu poučné a zajímavé. Hned potom jsem si o škole chtěla zjistit víc. No, a taky že zjistila. Dokonce jsem se zúčastnila malé soutěže o výši školného. Doufám, že jsem dopadla dobře :D . No a pak jem se podívala ještě na další a další školy, které mě zajímají. Stejně ale asi půjdu na cestovku. Zdržela jsem se tam ještě chvíly a pak jsem odešla, samozřejmě s informacemi, které jsem potřebovala vědět. Pak jsem šla na oběd a jela domů.
Doma jsem zůstala jen chvilku a pak se vydala ke koním. Můj Sagy byl už ve chvíly, když jsem přišla do jeho boxu roztržitý a nervózní. To jsem ještě netušila, co bude dělat. Když jsem ho začala hřebelcovat, začal sebou šít a to se stupňovalo až do ohánění se po mě, chtěl mě kousnout, kopnout a dokonce začal i vyhazovat a nadskakovat. To už jsem fakt nevěděla, co mám dělat a tak jsem se ho pokusila dovyčistit. Kopyta byli to samé, nechtěl zvedat nohy a když jsem se k němu přiblížila, choval se jako, kdybych v ruce držela ani nevím co. No, pak přišla trenérka, nauzdily jsme a nasedlaly a vyrazily směr jízdárma. Na jízdárně bylo naštěstí vše v pořádku. Sagy se choval ukázněně a spořádaně. Dokonce jsme zkusili i pracovní klus a opět si i zacválali.
Když jsme šli do stájí, začalo se stmívat. Cesta zpět byla v pořádku a dokonce i hřebelcování nebyla hrůza, ale při čištění kopyt se vše opět zbortilo. Sagy se po mě zase oháněl a zase mě chtěl kopnout. Nakonec jsem ho musela lákat na pamlsky, abych mu kopyto mohla alespoň zvednout. Povedlo se. Kopyta jsem vyčistila a pak jela domů.
Jak jste si dnešek užili Vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama